نرم افزارهای مشابه Adobe Photoshop

نرم افزارهای مشابه Adobe Photoshop

نرم افزارهای مشابه Adobe Photoshop

یکی از محدودیت ها و مشکلات لینوکسی ارايه نشدن نرم افزارها و بازی های معروف است که توسط شرکت های بزرگی همچون Microsoft  ،  Adobe ، Ubisoft و Konami و … ساخته می شوند. این شرکت های بزرگ به هر دلیلی مایل به انتشار نرم افزارهای خود برای سیستم عامل رایگان لینوکس نیستند ، از این رو در این مطلب و مطالب آینده قصد داریم تا نرم افزارهایی را معرفی کنیم که معادل نرم افزارهای معروف شرکت هایی همچون شرکت های نام برده می باشند.

نرم افزارهای مشابه Adobe Photoshop

Pixlr

Pixlr  یک نرم افزار رایگان ویرایش تصویر تحت وب است که از ابزارهای ادیت مختلف و همچنین میلیون ها افکت استفاده می کنند . این نرم افزار به دلیل قابلیت های بی شمار و رایگان بودن مرز ۵۰۰ میلیون کاربر را رد کند. با وجود این برای لینوکس نرم اقزاری ندارد کاربران لینوکسی می توانند از نسخه تحت وب آن استفاده کنند.

Photopea

Photopea یک نرم افزار رایگان ویرایش تصویر آنلاین است که از لحاظ رابط کاربری بسیار مشابه Adobe Photoshop است.

GIMP

تقریبا می توان گفت GIMP (GNU Image Manipulation Program) پر طرفدارترین و بهترین معادل برای Photoshop است که از تمامی ابزارات آن بهره می برد که در تمامی سیستم عامل ها قابل استفاده است.

یکی از برجسته ترین قابلیت های آن این است که می توان در رابط کاربری آن با نصب پویته های مختلف تغییر ایجاد کرد که هم مشابه Photoshop شود و هم هر طور که مایل هستید در آن تغییر ایجاد شود.

کانفیگ و کاوش کرنل لینوکس – قسمت ششم
مشاهده

Krita

Krita یک نرم افزار متن باز رایگان است که با استفاده از ابزارهای متعدد آن می توان به خلق یا ویرایش طراحی و نقاشی های دیجیتالی حرفه ای پرداخت.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *